Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Pokračovaním v prehliadaní tejto webstránky súhlasíte so zhromažďovaním a používaním cookies na Vašom zariadení. Ďalšie informácie

Wohnmobil-Touren Band 4
Wohnmobil-Touren Band 4

Zájazdy pre obytné autá - zväzok 4

S vybranými tipmi na mesto.
066/103
20,90 €
S DPH Na externom sklade Doručenie do 10-14 dní

Doručenie tovaru z externého skladu môže mať z dôvodu pandemickej situácie omeškanie. Budeme Vás bezodkladne informovať. Ďakujeme za pochopenie!

Množstvo

 

Pomôžeme Vám pri výbere

 

Garantujeme 100%-ú kvalitu

 

Doprava zdarma nad 300 €

 

Tovar Vám dodáme do 14 dní

Popis

Štvrtý diel úspešnej série! Jutta Neumann, redaktorka a odborníčka na parkovacie miesto v odbornom časopise REISEMOBIL INTERNATIONAL, pre toto nové vydanie opäť zostavila rôzne trasy obytných automobilov v Nemecku a špičkové zahraničné destinácie.

Všetky obytné autá boli oslovené obytným autom, boli skontrolované parkovacie miesta a kempingy a všetky údaje pre knihu jázd boli preskúmané a aktualizované.

4. zväzok obsahuje aj turistické ciele pre každé ročné obdobie: či už na jar do čarovného jazera Maggiore, v lete do miestneho Labe, na túry do Luxemburgu, na úrodu hrozna v rozprávkovej Loire, do nádherne pokojnej Meklenburskej jazernej oblasti na jeseň alebo na romantické vianočné trhy v Saskom Švajčiarsku - každý si tu niečo nájde! Na vrchole sú vybrané tipy na výlety do mesta Tübingen, Görlitz a Augsburg.

Láskavo ilustrované a príťažlivo pripravené s množstvom fotografií - vhodné pre začiatočníkov i skúsených vodičov obytných automobilov.

Detaily produktu

Parametre

Veľkosť balenia
16,5 × 1 × 23,5 cm
Váha
432 g
Rozmery (Š x H x V)
16,5 × 1 × 23,5 cm
strán
180

Podobné produkty

(Sú tu 12 ďalších produktov v rovnakej kategórii)