Spojkový nosič Uebler - i21 90

Uebler i21 a Uebler i31 sú najmenšie a najľahšie nosiče, aké kedy Uebler vyvinul.

Uebler
136/034
755,00 €
S DPH Na objednávku Doručenie do 10-14 dní
Množstvo

Ďalšie varianty:

Popis

Mimoriadne ľahký, sklopný a sklopný: Séria Uebler i-series má patentovaný zámok Uebler iQ, pomocou ktorého je možné nosič bicyklov pripevniť k závesu prívesu bez páky, bez ďalšieho nastavenia a bez náradia. Vďaka pákovému efektu je nosič na spojke vystužený s malou námahou. Nosný rám a koľajnice na bicykel sa dajú zložiť iba v niekoľkých jednoduchých krokoch.

Prístup do kufra umožňuje funkcia sklopenia nosiča o 60 ° alebo 90 °, ktorá sa spúšťa pomocou nožnej páky.

Séria i je vybavená odnímateľnými rozperami, ktoré sa dajú ovládať jednou rukou, a má extra široké tvarované koľajnice vyvinuté pre prepravu horských bicyklov a elektronických bicyklov (elektrokola). Pri systéme s kľúčom je možné nosič bicyklov a upínací mechanizmus nosiča zaistiť na spojke.

Vhodné pre elektrobicykel: Nízka hmotnosť nosiča umožňuje vyššie užitočné zaťaženie ako u bežných systémov.

Uebler i21 je špeciálne navrhnutý na prepravu elektronických bicyklov. Prepravuje 2 bicykle, každý s hmotnosťou najviac 30 kg.

Uebler i31 unesie 3 bicykle s hmotnosťou do 54 kg. S integrovaným nožným pedálom sa dajú obidva nosiče sklopiť obzvlášť ľahko, a to aj pri bicykloch.

Uebler i21 90 ° je k dispozícii so zväčšeným uhlom sklopenia 90 °, čo umožňuje prístup do kufra aj vo vozidlách s veľkými dverami batožinového priestoru. Vrátane 6 kľúčov pre uzamykateľné rozpery s ozubeným pásom pre všetky priemery rámu.

 

Pomôžeme Vám pri výbere

 

Garantujeme 100%-ú kvalitu

 

Doprava zdarma nad 300 €

 

Tovar Vám dodáme do 14 dní

Podobné produkty

(Sú tu 11 ďalších produktov v rovnakej kategórii)